Reaktör HidroliğiÇevre Mühendisleri İçin Analitik ve Sayısal Çözümlerle

%10
Reaktör Hidroliği Galip Seçkin

Hidrolik bilim dalı çok farklı uygulama alanlarıyla hem yaşadığımız çevrenin tasarımında hem de endüstriyel faaliyetlerin planlanmasında önemli rol oynamaktadır. Kurulacak ve işletilecek bir hidrolik sistemin amacı değişmekle beraber, tasarımında kullanılacak matematiksel ve fiziksel prensipler aynıdır. Hidrolik bilim dalının uygulama alanlarından birisi olan reaktör hidroliği, bu kitapta su ve atıksu arıtımı özelinde ele alınmıştır.

Reaktör hidroliği ile ilgili çok sayıda kaynak olmasına rağmen bunların büyük çoğunluğu yabancı dilde yazılmış ve büyük hacimli kitapların içerisinde ayrı bir bölüm olarak sunulmuştur. Bu kitap çevre mühendisliği lisans öğrencileri için hazırlanmış olup, lisansüstü eğitimi gören öğrencilerin de faydalanabileceği bir formatta hazırlanmıştır. Ayrıca endüstrilerde ve kurumlarda çalışan çevre mühendisleri için de kaynak olarak kullanılabilir.

Okuyucu görüş ve önerileri bu kitaptaki eksikliklerin giderilmesine ve geliştirilmesine büyük katkı sağlayacaktır.Bu kitabın öğrencilere ve araştırmacılara faydalı olmasını diliyorum.

- Galip Seçkin

Stok Kodu
9786052583982
Boyut
16.00x24.00
Sayfa Sayısı
172
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2019-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat