Bilindiği üzere hakimlik sınavlarına hazırlanan adayların geçmiş yıllarda soru­lan soruları çözmelerinde büyük önem bulunmaktadır. Bu hususun önemini bil­diğimiz için idari yargı hakimlik sınavlarına hazırlanan adaylar için hazırladığımız bu kitapta 2001-2016 yılları arasında idari yargı hakimlik sınavlarında çıkmış soru ve ayrıntılı çözümlerine ders ve konu tasnifi yapılarak yer verilmiştir.

2015 ve 2016 yılında yapılan sınavlara ilişkin sorular sınava katılan ve bize so­ruları mail yoluyla paylaşan arkadaşlarımızın katkısıyla oluşturulmuştur.

Bilindiği üzere ülkemizde çok hızlı bir şekilde kanunlaşma süreci devam et­mektedir. Özellikle olağanüstü hal süresince yayımlanan olağanüstü hal kanun hükmünde kararnamelerle birçok kanunda değişiklikler yapılmıştır. Kitaptaki so­rular ve çözümler son güncel mevzuata göre hazırlanmıştır.

KPSS Hakimlik ve A grubu sınavlarına hazırlıkta alanında ilk olma özelliğine sahip olan Dönüşüm Adli Hakimlik kitabımız, binlerce tutkulu öğrenciye kariyer basamaklarını çıkma yolunda önemli katkılar sağlamış ve yaklaşık 8 yılda 10 Baskı yapmıştır.

Stok Kodu
9786056860263
Boyut
16.50x23.50
Sayfa Sayısı
782
Basım Tarihi
2018-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat