6'dan 7'ye Hazırlık KitabıTürkçe Matematik Fen Bilimleri

6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı Kolektif

6'dan 7'ye eksiksiz geçmenin yolu!

Biliyorsun 7. sınıf ilköğretimde çok önemli bir dönemeç. Bu kitap birçok temelkonuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarakpekiştirebileceğin süper bir kaynak olacak.

Yeni nesil MEB müfredatı ve yayımlanan örnek sorulara %100 uyumlu olarakhazırlanan 6'dan 7'ye hazırlık kitabımız, 7. sınıf konu başlıklarının 5. ve 6.sınıftaki öğrenme alanlarıyla ilgili olanlarını tekrar etmeni sağlayacak.

Çalışma kitabımızda başlıca; Türkçe dersinde yeni nesil görselli, infografik,bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantıksorularıyla, Matematik dersindeformüllerin öncül olarak verildiği sayısal analiz ve günlük yaşam durumunusorgulayan soru tipleriyle, Fen Bilimleri dersinde ise deney ağırlıklı, bilgiyiyorumlama gerektiren, tablo ve grafik okuma içeren sorularla karşılaşacaksın.

5 ve 6. sınıftaki konularla ilgili testleri çözerek yanlış yaptığın veya boşbıraktığın sorular varsa TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamamızsayesinde çözüm videolarını izleyip eksiğini kapatacaksın.

6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerindende ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın.

Stok Kodu
9786057568984
Boyut
19.00x27.00
Sayfa Sayısı
184
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2019-06
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat