2019 KPSS Eğitim Bilimleri Siyah Beyaz Film Gibi Soru BankasıProgram Geliştirme - Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarım - Sınıf Yönetimi

%30
2019 KPSS Eğitim Bilimleri Siyah Beyaz Film Gibi Soru Bankası Ömer Cem

Yaprak test, soru bankası ve deneme olmak üzere üç bölümden oluşan Program Geliştirme, Materyal Tasarımı ve Sınıf Yönetimi Siyah Beyaz Film Gibi Soru kitabı, 83 test ve 913 soru ile 254 sayfadan oluşmaktadır. Bu yönüyle Program Geliştirme, Materyal Tasarımı ve Sınıf Yönetimi ile ilgili en kapsamlı ve her türlü soru tipinin görülebileceği en kalın kitap olma iddiasıyla yayına hazırlanmıştır. Soru bankası ve denemelerin tamamı çözümlüdür.

Bu kitap Program Geliştirme,Materyal Tasarımı ve Sınıf Yönetimi konularının öğrenilmesi, tekrarı ve pekiştirilmesi amacı ile hazırlanmıştır. Sizlerin konu bilgilerinizi artıracak ve soru çözüm tekniklerinizi geliştirecek şekilde düzenlenmiştir. Bu kitap elinize geçtiyse Program Geliştirme,Materyal Tasarımı ve Sınıf Yönetimi ile ilgili başka bir soru kitabına gereksinim duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Program GeliştirmeE,Materyal Tasarımı ve Sınıf Yönetimi ile ilgili hem yaprak testleri, hem soru bankasını, hem de deneme sınavlarını aynı kitapta bulabileceğiniz tek yayın olma özelliğini taşımaktadır.

Stok Kodu
9786059340151
Boyut
19.50x27.50
Sayfa Sayısı
254
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2018-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat