2018 KPSS Matematik ve Geometri Siyah Beyaz Film Gibi Soru Bankası

%30
2018 KPSS Matematik ve Geometri Siyah Beyaz Film Gibi Soru Bankası Kol

Yaprak test, soru bankası ve deneme olmak üzere üç bölümden oluşan Matematik- Geometri Siyah Beyaz Film Gibi Soru Bankası kitabı, 216 test ve 3306 soru ile 736 sayfadan oluşmaktadır. Bu yönüyle matematik ile ilgili en kapsamlı ve her türlü soru tipinin görülebileceği en kalın kitap olma iddiasıyla yayına hazırlanmıştır.

Bu kitap matematik konularının öğrenilmesi, tekrarı ve pekiştirilmesi amacı ile hazırlanmıştır. Sizlerin konu bilgilerinizi artıracak ve soru çözüm tekniklerinizi geliştirecek şekilde düzenlenmiştir. Kitap ulusal ve uluslararası alanda geçerli literatüre ve ÖSYM sınav formatına dayandırılarak hazırlanmıştır. Bu kitap elinize geçtiyse matematik ile ilgili başka bir soru kitabına gereksinim duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Matematik ile ilgili hem yaprak testleri, hem soru bankasını, hem de ders ders denemeleri aynı kitapta bulabileceğiniz tek yayın olma özelliğini taşımaktadır.

Kısayol Yayıncılık uzman ekip ve geniş yayın kadrosu ile kapsamlı ve titiz bir çalışma sonucu yayınlarını çıkartmakta ve sizlerin Kamu Personeli Seçme Sınavı'na hazırlanmanızı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Tüm adaylara yürekten başarılar dileriz.

Stok Kodu
9786059340526
Boyut
16.00x24.00
Sayfa Sayısı
736
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2018-10
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat