% 25
Telefon Kodu: 17722

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
Yazar: Allen Carr     Çeviren: Fatmagül Aaltonen    
Yayınevi: E Yayınları
ISBN: 9789753901260
Sayfa: 224
Ebat: 12,5 x 19,5 cm
Basım Tarihi: 1.2.2007
Baskı Yeri: İstanbul
Baskı Sayısı: 4. Baskı
Favorilere Ekle     Arkadaşlarına Öner     Sayfayı Yazdır
14,00
10,50
%3 havale indirimi ile 10,19'ye alabilirsiniz.
Ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
100 ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 6 kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Anthony Hopkins (Oskar Ödüllü Aktör)
"Sigara içmek çok karmaşık bir labirentin içinde kaybolmak gibi. Ama Allen Carr bulabirentin çıkışını gösteren planını bulmuş. Anında bağımlılığımdan kurtuldum ve özgürüm."

Pınar Eczacıbaşı (GYİAD Başkanı)

`Yüzyılın bu en büyük bağımlılık maddesi sigaradan kurtulmanın en kolay yolu bulundu diyebiliriz artık. Benim de uyguladığım Allen Carr metodu size neden bir sigara tiryakisi olduğunuzu ve bunun gerekçelerini çok güzel çürüterek anlatıyor, işin psikolojik tarafının ne kadar ağır olduğunu gerçekte nikotin bağımlılığının çok kolay atlatılabileceğini kafanıza işliyor. Ben size ve çalışanlarınıza sağlık, iş kaybı gibi dünyanın bu en büyük illetinden kurtulma yolunda Allen Carr metodunu şiddetle tavsiye ediyorum."

Prof.Dr. Manfred Neuberger (Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı)

`Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki, yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Ailen Carr denediğimiz diğer yöntemlerden ciddi bir fark ile daha başarılı olmuştur."

(29.07.2004)

Prof.Dr.Judith Mackay (Dünya Sağlık Örgütü-WHO-Tütünsüz Dünya Başkanı):

"Allen Çan`ın çalışmalarını hiç çekinmeden destekliyorum. Pekçok yöntem onun bazı tekniklerini kullanmaya çalışıyor ama hiç birisi onun yakaladığı başarıya yaklaşmıyor"

Ubeyd Korbey (Sigarayla Savaşanlar Vakfı Başkanı)

"Allen Carhn Metodu ile tiryakilere verilen 6 saatlik Allen Carr Seminerine hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak katılmaktan büyük keyif aldığımı belirtmeliyim. 1994 yılından bu yana ömrünü sigara denilen insanlığın baş belası ile savaşa adamış bir Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı kimliğimle şunu ifade etmek İsterim, sigara bırakmak isteyenler üzerinde son derece etkili olacak bir metot. Sigarayı beyninde çözmek isteyenlere yılların birikimi ve nerdeyse dünyanın her yanında kazanılan deneyimle sunulan bir yöntem. Tiryakilerin kendilerine sunulan bu fırsatı kullanmamaları sigaraya başlamaktan sonra yapacakları ikinci büyük hataları olacaktır. Böylesine hayat kurtaran bir şansı dünyaya sunduğu için Allen Carr`ı kutluyorum."

seyhan yakıcı
Arkadaşlar kesinlkle işe yarıyor.Geçen hafta aldım ve okudum şuan 4 gündür sigara içmiyorum ve içme isteği ve gerginliklerin hiçbiri yok.Ben 10 yıldır tiryakiydim bırakma girişimine bundan önce hiç cesaret bile edememiştim.Lütfen arkadaşlar bu kitabı okuyun inansanızda inanmasanızda "KAYBEDİCEK HİÇBİR ŞEY YOK AMA KAZANICAĞINIZ ÇOK ŞEY VAR"
ismail ipek
kesinlikle işe yarıyor 10 yıl içtikten sonra bıraktım ve 11 aydır içmiyorum.

Buradan kitaba yorum ekleyebilirsiniz.
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
10,50
2
5,25
3
3,50
4
2,63
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
10,50
2
5,25
3
3,50
4
2,63
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
10,50
2
5,25
3
3,50
4
2,63

Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser
Son İncelediğiniz Kitaplar
Her hakkı saklıdır. 2004-2015 ©
profesyonel web tasarım