Bulunduğu Kategori:     Anasayfa   ›   Kategoriler   ›   Sağlık   ›   Diyet
« Önceki Sonraki »
Tavsiye Et »
Zayiflamada Son Soz
Telefon Kodu: 64268
Zayıflamada Son Söz

Deniz Egece       


Yayınevi:  Neuro Natural Body NNB ISBN: 9786058916616
Sayfa: 374 Ebat: 13,5 x 19,5 cm
Basım Tarihi: 4.12.2012 Baskı Yeri: İstanbul
Baskı Sayısı: Dizi: --
Kitapdenizi.com Güncelleme Tarihi: 14.5.2015
Kargo Bilgisi

Sipariş günü kargoya verilir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 6 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Piyasa Fiyatı : 35,00 TL
% 20
İndirimli :

28,00 TL

(KDV Dahil)
%3 havale indirimi ile 27,16 TL'ye alabilirsiniz.
Taksitli fiyatları görmek için tıklayınız

Kitap Hakkında Okur Yorumları Taksit Seçenekleri
“ ZAYIFLAMA DA SON SÖZ”
 
 
Dünyadaki hiçbir zayıflama ya da diyet kitabı ile yakından uzaktan alakası olmayan bir zayıflama ve sonrasında ideal bedende kalmayı anlatan kitap Türkiye’de.
Zayıflama konusunda bilinen tüm gerçekler şaka gibi tarih oluyor. Okurken bile her satırının altını çizeceğiniz, kilonuzun haricinde de yaşamınızı değiştirebileceğiniz bir kitap. Okurken sadece size özel yazılmış olduğunu düşündürecek, motive ederek doğru istikamete odaklayarak değişimi tetikleyen bir sihirle karşılaşacaksınız.
Zayıflama kitabı olmasına rağmen, hiçbir yemek listesi olmayan ve diyetin kilo yaptırdığı gerçeğini ispatlayan bu kitabı mutlaka ama mutlaka okumalısınız.
Bugüne kadar sağlıklı yaşam, diyet ve beslenme üzerine duyduğunuz, bildiğiniz ve gördüğünüz her şeyi unutun, hiçbir kitap bu güne kadar zayıflama konusunda gerçek ve kalıcı bir çözüm getirmedi. Diyet listeleri, ölçümler, eziyete dönüşen egzersizler ve size diyet konusunda baskı yaratan her şey geçmişte kaldı. Doktorların, beslenme uzmanlarının, diyetisyenlerin düşüncelerini ve uygulamalarını zıt kutbundan ele alan bu kitap, size kilo probleminizi çözmeniz için SON SÖZ` ü söyleyecek. Yeni hayatınızın ilk gününe başlamak için bu kitabı mutlaka okuyun.
 
Kitaptan alıntılar,
 
Diyet yaptığınız sürece kilo verirsiniz, bıraktığınızda verdiğiniz kilolardan daha fazlasını geri alırsınız. Kilo almak istiyorsanız diyet yapınız! 30.000 insan yemek yemeden dünyamızda nasıl yaşıyor? Sağlıklı ya da sağlıksız yiyecek ve içecek yoktur, sadece yiyecek ve içecekler vardır! Kiloyu işiterek ve izleyerek alır ve veririz. Zihninizde beden modeliniz yoksa asla kalıcı kilo veremezsiniz. Hiçbir hap zayıflatmaz, üstelik bilinçaltınıza başarısızlık bilgisini kodlamanıza destek verir. Her şeyi yedikleri ve içtikleri halde bir ömür boyu kilo almadan yaşayan insanların kalıp düşünceleri ve sırları. Bilincinizde kilo yapan etkenleri özgürleştirmediğiniz sürece tekrardan kilo alırsınız. Kilo çözümlerini saptırmayalım, tek kalıcı ve gerçek çözümü bilinç değişimidir. Kilo dışarıdan size ziyarete gelen bir misafirdir, bedenin tapusu sizindir, misafirleri istediğiniz zaman gönderebilirsiniz. Doğru istikamete odaklanarak, kendi kendinize motive ettiğiniz de kiloları kesin ve net çözersiniz. Bölgesel zayıflama saçmalıktır ve fizik kanunlarına terstir.
Kitap fizik, matematik, biyoloji, kimya ve yaşanmışlıkların bilimsel gerçek ve tecrübelerine uzantısıdır. Ömrünün son on senesini kiloya adayan bir insanın bilgi ve çözümleri. Yazarın 40 kg dan fazla kilolarından kurtulmak için başladığı bu macera, bir dönemin kapanmasına ve yeni bir dönemin açılmasına sebep olacaktır. Kilo konusunda gerçek bir farkındalık kazanarak, geçmişi özgürleştirebileceğiniz ve gelecek için yeniden bilincinizi kodlayarak yapılandıracağınız metotları içermektedir.
 
Yazar diyor ki:
 
Sevgili okuyucum,
 
Farkındalık kaç kilo fazlan olduğunu bilmen demek değildir, bedeninin değerini bilmektir. Kilo almak istiyorsan diyet yap! Kilo alma ya da kilo verme tamamen düşünce, duygu ve inançlardan kaynaklanır. Gerçekten zayıflamak istiyorsan sana tek bir çözüm öneriyorum: Bilincini değiştir.
Lütfen kendine zaman ayırarak bu kitabı defalarca oku, her okuduğunda yeni bilgilerin farkındalığını kazanacaksın. Her okuduğunda bunun başka bir kitap okuduğunun farkına varacaksın. Öğrendiklerini çevrene anlat, anlattığında bilincini yeniden yapılandıracak, anlattıkça fazlalıklarının bedenini terk ettiğini göreceksin. Bu sadece bir kitap değil, bu senin yaşamını ve bedenini değiştirecek senin içinden bir parça.
 
 

Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser Fiyat
Genel Beslenme 17,00 TL
Fark Etmeden Diyet 13,65 TL
Vücudun Şifresi "10 Günde 15 Kilo" 17,60 TL
Beyin Diyeti 12,60 TL
Kan Grubunuza Göre Beslenme 14,00 TL
Makrobiyotik Beslenme 10,45 TL
Ayurveda: Sağlıklı Zayıflamanın Yolları 10,50 TL
Kral Prens ve Fakir 5,95 TL
Zayıflama Diyeti "Kırışık Kürü Hediyeli" 16,00 TL
10 Günlük Bedeni Temizleme Diyeti 8,40 TL

  Son İncelediğiniz Kitaplar


Güvenlik & Gizlilik
 · Kredi Kartı Güvenliği
 · Gizlilik İlkeleri
 · Kullanım Şartları
Adakale Sok. Adakale İş Hanı No: 25/34
Kızılay / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 430 13 94   Faks: +90 312 430 73 70

siparis@kitapdenizi.com   |   www.kitapdenizi.com
Her hakkı saklıdır. 2004-2014 © Kitapdenizi.com
ileritrafik.com