% 40
Telefon Kodu: 50833

PE-CE Geometrinin Şifreleri Çözüldü: DVDli

Optik Formla Geometri Sorularının Çözüm Teknikleri
Yazar:     
ISBN: 9786051170329
Sayfa:
Ebat: 19,5 x 27,5 cm
Basım Tarihi: 1.1.2011
Baskı Yeri: Ankara
Baskı Sayısı:
Dizi: --
Favorilere Ekle     Arkadaşlarına Öner     Sayfayı Yazdır
100,00
60,00
%3 havale indirimi ile 58,20'ye alabilirsiniz.
Ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
100 ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 6 kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
 
Geometri Tarihinin En Çılgın Buluşu...
Pe-Ce ( Optik Formla Geometri Sorularının Çözüm Teknikleri)

Pe-Ce Teknikleri ile bir kişi optik formu geometrideki açı, uzunluk ve alan sorularını PErgel ve CEtvel gibi kullanarak çok hızlı ve kolay bir şekilde çözebilir.

Pe-Ce kitap ve interaktif dvd sini alan bir kişi tüm sınavlarda ( Ygs,Lys,Kpss,Sbs,Dgs,Yös,Gmat vb...) üstün başarı sağlayabilir. Tek yapması gereken Pe-Ce eğitim setine bir kaç gün çalışarak el alışkanlığı kazanmak.

Pe-Ce eğitim seti ile öğrenci 2011 Lys sınavındaki geometri sorularını çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir. Hem de hiç geometri bilgisi olmadan. Geometri sınavındaki açı, uzunluk ve alan soruları ( yaklaşık 21 soru ) sınav anındaki tek legal olan materyal yani optik form ile çözülebilecek.

Pe-Ce Teknikleri tamamen bilimseldir. Ayrıca Türkiyenin en iyi geometri öğretmenleri tarafındanda bilimselliği tastiklenmiştir.

Kitabımızın ilk baskısında PE - CE derslerini toplam 8 ders ile sınırlı tuttuk. Ancak, kitabımızın 2012 yılında yapılacak baskısında analitik geometri, trigonometri,türev ve integral konuları da ele alınacak ve PE - CE daha da geliştirilecektir.

Kitabımız Amerika, Rusya veJaponya da yapılan Ygs/Lys benzeri üniversite sınavları için İngilizce, Rusça ve Japoncaya çevrilecektir.

Sorular zorlaştıkça bu yöntem kolaylaştığından dolayı Olimpiyat soruları için de uygulanabilmektedir. Kitapla ilgili uygulamalı seminerlerimiz her bölgede organize edilecektir.
Gelişim Yayınları

SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Pe-Ce Seti ile sınava hazılanan öğrenciler gerçekten 2011 Lys de 30 geometri sorusundan en az 21 tanesini yapabilecek mi?
-Evet Pe-Ce ile optik formu pergel ve cetvel olarak kullanarak 2011 Lys sınavında en az 21 soruyu yapmak tamamen mümkündür.
2. 2011 Lys de 30 geometri sorusunun hepsini değilde neden 21 soru yapılabilir?
-Pe-Ce ile geometri sorularından açı, uzunluk ve alan ile ilgili olanları yapılabilir. Bilinidiği gibi Ösym Lys Matematik- Geometri sınavında yaklaşı 8-9 adet soruyu katı cisimlerden sormaktadır. Buyüzden en az 21 soru çözülebilir.
3. Pe-Ce Seti ile çalışmak yeterlimidir yoksa seminer almamız gerekir mi?
-Pe-Ce Seti ile geometri sorularını bir kaç günlük bir çalışma ve el alışkanlığı ile çok rahat çözebilirsiniz. Fakat ben daha hızlı öğrenmek istiyorum derseniz organizesi yapılan şehirlerde seminerlere katılabilirsiniz.
4. Pe-Ce Seminerleri hangi illerde yapılacak ve kaç saat sürecektir?
-Pe-Ce Seminerleri bütün büyük şehirlerde yapılacaktır. Diğer iller ve büyük şehirlerde ne zaman yapılacağını web sitelerimizden gelişim yayınları genel merkezinden öğrenebilirsiniz. Düzenlenecek seminerler 4 saat sürecektir. Yani 1 günlük bir süreçte 4 saat seminer ve uygulama yapılacak ve el alışkanlığı kazanmanız için ödevler verilecek. 4 saatlik seminer ile pe-ce teknikleri yazarlarımız tarafından öğretilecektir.
5. Pe-Ce Teknikleri bilimselmidir?
-Pe-Ce Teknikleri tamen bilimseldir. Kitabın yazım aşamasında ünivesiteden öğretim üyeleri ile görüşülmüş aynı zamanda Türkiyenin en iyi geometri öğretmenlerine danışılarak hazılanmıştır.
6. Ösym nin yaptığı sınavlarda sorulan sorular şekilsiz verilirse veya tam ölçülere uygun verilmez ise Pe-Ce Sistemi geçersiz olur mu?
-Ösym şekilsiz soru verebilir veya tam ölçüleri vermeyebilir. Bu durumda Pe-Ce Teknikleri geçersiz olamaz. Çünkü Ösym sınavlarda soruduğu geometri sorularını tam ölçüleri ile vermese bile orantılı vermek zorundadır. Bu tip sorular geldiğinde öğrencinin yapması gereken soruda verilen ölçülere göre şekli optik form ile tekrar çizmektir. Tekrar çizdikten sonra artık soru çok kolay bir şekilde çözülür.
7. Ösym nin yaptığı sınavlarda optik formu soru üzerinde kullanmak suç mu, sınavımız geçersiz olur mu?
-Ösym yayınladığı sınav kurallarında böyle bir madde yok, ayrıca sınav anında kullanılacak materyaller arasında optik form var, yani optik formu kullanan öğrenciye kopya muamelesi yapılmaz.
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
60,00
2
30,00
3
20,00
4
15,00
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
60,00
2
30,00
3
20,00
4
15,00
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
60,00
2
30,00
3
20,00
4
15,00

Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser
Son İncelediğiniz Kitaplar
Bu Kitabı Alanlar Bunları da Aldılar
Her hakkı saklıdır. 2004-2015 ©
profesyonel web tasarım