Bulunduğu Kategori:     Anasayfa   ›   Kategoriler   ›   Spor   ›   Spor-Genel
« Önceki Sonraki »
Tavsiye Et »
Sporda Organizasyon
Telefon Kodu: 49537
Sporda Organizasyon

Hakan Sunay       


Yayınevi:  Gazi Kitabevi ISBN: 9786055804992
Sayfa: 162 Ebat: 17 x 25 cm
Basım Tarihi: 1.1.2010 Baskı Yeri: Ankara
Baskı Sayısı: Dizi: --
Kitapdenizi.com Güncelleme Tarihi: 14.7.2014
Kargo Bilgisi

3 iş günü içerisinde kargoya verilir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 6 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Piyasa Fiyatı : 15,00 TL
% 15
İndirimli :

12,75 TL

(KDV Dahil)
%3 havale indirimi ile 12,37 TL'ye alabilirsiniz.
Taksitli fiyatları görmek için tıklayınız

Kitap Hakkında Okur Yorumları Taksit Seçenekleri
Spor günümüzde önemli bir endüstri haline gelmiştir. Sportif faaliyetler, ekonomik açıdan, ulusal ekonomiye üretim ve istihdam gibi konularda doğrudan katkıda bulunurken, farklı spor organizasyonları da, fiziksel mekânların yapılması ve mevcut olanların korunmasıyla, mimar, mühendis ve işçi istihdamının yoğun şekilde kullanıldığı inşaat sektörüne de önemli katkılarda bulunmaktadır. Öte yandan, spor, serbest zamanı değerlendirmenin alternatif aktivitelerinden biri olarak, hem iç hem de dış turizme, ekonomik katma değer yaratma süreçlerinde önemli rol oynamaktadır.

Sportif faaliyetler veya sporla ilgili organizasyonlar, sporu, bir meslek haline getirdiği gibi, bazı profesyonel mesleklerin doğmasına yol açmaktadır. Genel bir eğilim olarak, birçok sporcu, esas itibariyle aylık ücret almakta ve buna ilave olarak performansına bağlı olarak ek gelir elde etmektedir. Öyle ki bazı sporcuların gelirleri, özel ve kamu sektöründe görev yapan iyi konumdaki personelden daha yüksek düzeylere ulaşabilmektedir. Spor sektörünün genişlemesi ve bir meslek olarak sporun yaygınlaşması, az sayıda fakat oldukça yüksek ücretlerle kısmi veya tam gün personel için yeni iş alanları yaratmaktadır. Bunlar arasında yöneticiler, antrenörler, büro görevlileri, halkla ilişkiler uzmanları, naklen yayın spikerleri, hukukçular, muhasebeciler ve temsilciliklerde görev alanlar ön sıralarda yer almaktadır.

Ayrıca günümüzde spor organizasyonlarından elde edilen gelir seviyesi de giderek yükselebilmektedir. Özellikle olimpiyat oyunlarının tarihi gelişim süreci içerisinde organizasyonlardan elde edilen gelir, 1980lerden sonra hızla yükselmeye başlamıştır. Dolayısıyla, Spor Yönetimini yakından ilgilendiren sportif etkinliklerin organizasyonun yapılmasındaki aşamaların ve insan gücünün spor organizasyonlarına olan etkisi, göz ardı edilmemelidir. Kuşkusuz, organizasyon, birçok alanda gerçekleştirilebilen bir etkinliktir. Spor Organizasyonları, Spor branşlarının yanştırıldığı etkinliklerin yanı sıra, konusu spor olan her türlü etkinliği de kapsayabilmektedir.

Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser Fiyat
Bize Her Yer Trabzon - Türkiye`de İlk Kez Bir Takımı Taraftarı Anlatıyor 12,80 TL
Antrenman Bilgisi 22,50 TL
Yamaç Paraşütü 16,20 TL
Motosiklet Teorisi 25,92 TL
Fiziksel Uygunluk 17,00 TL
Artistik Cimnastik 15,30 TL
Benim Oyun Kurallarım 6,75 TL
Okullarda ve Kulüplerde Badminton 10,92 TL
Önce Beşiktaş Vardı 20,00 TL
Buz Pateni 24,00 TL


ETİKETLER  Son İncelediğiniz Kitaplar


Güvenlik & Gizlilik
 · Kredi Kartı Güvenliği
 · Gizlilik İlkeleri
 · Kullanım Şartları
Adakale Sok. Adakale İş Hanı No: 25/34
Kızılay / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 430 13 94   Faks: +90 312 430 73 70

siparis@kitapdenizi.com   |   www.kitapdenizi.com
Her hakkı saklıdır. 2004-2014 © Kitapdenizi.com
ileritrafik.com