% 25
Telefon Kodu: 36613

Çocuklar İçin Hadis Kitabı

Yazar: Emine Aydın       
Yayınevi: Uğur Böceği
ISBN:
Sayfa: 96
Ebat: 16,5 x 23,5 cm
Basım Tarihi: 1.1.2009
Baskı Yeri: İstanbul
Baskı Sayısı:
Favorilere Ekle     Arkadaşlarına Öner     Sayfayı Yazdır
4,90
3,68
%3 havale indirimi ile 3,56'ye alabilirsiniz.
Ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
100 ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 6 kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Kitabın önsözü, bakın kendisini nasıl anlatıyor:

İşte size gül kokulu bir kitap daha! Sizlere böyle bir kitabı hazırlayabildiğimiz için, Uğurböceği Yayınları olarak kalbimiz sevinçle dolu.

Kitabımız öyle çok kalın bir kitap değil. Ama içi öyle kıymetli şeylerle dolu ki, okudukça bize hak verecek ve “Bu kitap benim için tam bir hazine imiş!” diyeceksiniz.

Kitabımız üç bölümden oluşuyor.

Birinci bölümde Sevgili Peygamberimizin (asm.) birbirinden kıymetli hadislerinden yani sözlerinden sizin için seçtiklerimiz var.

Şimdilik koca koca cilt cilt hadis kitaplarını alıp okuyamazsınız diye, biz sizin için bütün o kitapları taradık ve hemencecik anlayabileceklerinizi bu kitapta topladık.

Hadisleri çok daha rahat anlayıp öğrenebilmeniz ve hatta ezberleyebilmeniz için anlamlarını asla değiştirmeyecek küçük sadeleştirmeler yaptık.

Her biri, bir koca sandık hazine kıymetindeki bu sözler inşaallah okur okumaz o yorulmamış zihninize yazılıverir ve siz hayatınız boyunca bu peygamber sözlerini unutmazsınız.

İkinci bölüm ise Peygamber Efendimizin (asm.) özellikleri ve güzelliklerinden bir demet.

Bu bölümde Sevgili Peygamberimizin (asm.) hem dış görünüşüne dair, hem de onun güzel ahlâkına dair özellikleri ve güzellikleri yer alıyor.Bu bölümü okurken, Peygamberimizi (asm.) çok daha iyi tanıyacaksınız. Tertemiz kalpleriniz, onun sevgisiyle parıldayacak.

Kitabımızın üçüncü bölümünü ise, Peygamber Efendimizin (asm.) günlük hayatında yaptığı dualara ayırdık. Bütün bunlardan sonra Sevgi İçigen ablamız, Uğurböceği’nin pek çok kitabında olduğu gibi bu kitap için de, çok sevimli resimler çizdi.

İşte size çok çok faydalı ve bir o kadar da güzel bir kitap!

Eminiz, severek okuyacaksınız ve bu kitapta okuduklarınızı hayatınız boyunca hiç unutmayacaksınız...
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
3,68
2
1,84
3
1,23
4
0,92
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
3,68
2
1,84
3
1,23
4
0,92
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
3,68
2
1,84
3
1,23
4
0,92

Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser
Son İncelediğiniz Kitaplar
Her hakkı saklıdır. 2004-2015 ©
profesyonel web tasarım