% 5
Telefon Kodu: 35297

Öğretmen Klavuz Kitabı

Yazar: Komisyon        
Yayınevi: Ya-Pa Yayınları
ISBN:
Sayfa: 244
Ebat: 19.5x27
Basım Tarihi: 1.1.2000
Baskı Yeri: İstanbul
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dizi: --
Favorilere Ekle     Arkadaşlarına Öner     Sayfayı Yazdır
10,00
9,50
%3 havale indirimi ile 9,22'ye alabilirsiniz.
Ortalama 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
100 ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 6 kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Okul öncesi eğitimin etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi ve çocuklarımızın, dolayısıyla da toplumumuzun geleceğine etkide bulunabilmesinde, sunacağımız eğitimin niteliği son derece önemlidir.

2002 yılından bu yana uygulanmakta olan "36-72 Aylık Çocuklar İçin Okul Öncesi Eğitim Programı" ile ilgili olarak yapılan değerlendirme çalışmalarında, çeşitli hizmet içi eğitim faaliyetlerinde, seminer ve bilimsel toplantılarda, sizler daha etkin bir uygulama için "Öğretmen Kılavuz Kitabı’yla olan gereksiniminizi dile getirmiştiniz. Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü, eğitim programının geliştirilmesi sürecinde, uluslararası uygulamaların yanı sıra sizlerin de bu yöndeki talepleri doğrultusunda "Öğretmen Kılavuz Kitabı"nı hazırlatmıştır.

Program geliştirme sürecine paralel olarak sürdürülen Öğretmen Kılavuz Kitabı Geliştirme Komisyonu’nda da yine üniversitelerin ilgili bölümlerinden akademisyenler, öğretmenler, uluslararası uzman ve Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü yetkilileri yer almışlardır. Komisyon çalışmalarında sizlere yol gösterecek, okul öncesi eğitimi destekleyen perspektifler dikkate alınmış, izlenmesi gereken stratejiler ve tekniklerin yanı sıra yaratıcılığınıza destek sağlayacak çeşitli etkinlik örneklerine de yer verilmesi gereği üzerinde durulmuştur. Bu kapsamda, "36-72 Aylık Çocuklar İçin Okul Öncesi Eğitim Programı"nı tamamlayıcı olarak hazırlanan bu kitap; program ile birlikte, sınıfta etkili bir öğrenme ortamı yaratabilmek adına, temel kaynak niteliği taşımaktadır.

Sizler için daha etkili ve yol gösterici olması düşüncesiyle, yoğun emek ve çaba harcanarak hazırlanan "Öğretmen Kılavuz Kitabı’Yıın okul öncesi eğitimde atılmış önemli bir adım olduğu düşüncesindeyiz. Sizlerden gelecek değerlendirmelerin, sonraki çalışmalarımızda daha iyisini geliştirme yönünde büyük önem arz ettiğini, Genel Müdürlüğümüzün de değerlendirmelerinize her zaman açık olduğunu bilmenizi istiyoruz.
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
9,50
2
4,75
3
3,17
4
2,38
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
9,50
2
4,75
3
3,17
4
2,38
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
9,50
2
4,75
3
3,17
4
2,38

Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser
Son İncelediğiniz Kitaplar
Her hakkı saklıdır. 2004-2015 ©
profesyonel web tasarım